به گزارش خبرگزاری بینالمللی قرآن(ایکنا)، اسامی نفرات حاضر در مرحله سوم دوازدهمین دوره و مرحله چهارم یازدهمین دوره آزمون اعطای مدرک به حفاظ از سوی سازمان دارالقرآن الکریم اعلام شد.
همچنین، این آزمونهای قرآنی به صورت همزمان صبح روز جمعه، ۱۵ دیماه جاری از ساعت 8 در محل سالن آمفیتئاتر سازمان دارالقرآن الکریم واقع در خیابان رشت تهران برگزار خواهد شد.
تعداد ۵۵ نفر (که با توجه به داشتن زمان برای حضور در آزمون 10 نفر از پذیرفته شدگان سال آینده شانس خود را برای قبولی امتحان میکنند) در مرحله سوم دوازدهمین دوره و تعداد 13 نفر نیز در مرحله چهارم یازدهمین دوره آزمون ارزیابی و اعطای مدرک تخصصی به حفاظ قرآن کریم با یکدیگر به رقابت خواهند پرداخت.
یادآور میشود، آزمون ارزیابی و اعطای مدرک تخصصی به حفاظ قرآن کریم هر سال طی چهار مرحله از سوی سازمان دارالقرآن الکریم برگزار میشود.
حافظان آزمون مرحله سوم دوازدهمین دوره
شماره نام و نام خانوادگی استان
1 راحله گلزاده آذربايجان شرقي
2 عاطفه رفیع منزلت اصفهان
3 مرضیه غزالی اصفهانی اصفهان
4 مرضیه صادقانی اصفهان
5 مریم جان نثاری اصفهان
6 زینب تونئی اصفهان
7 سمیه مسعودینیا اصفهان
8 هدی السادات خادم الحسینی اصفهان
9 مریم شفیعی ايلام
10 کلثوم عبداللهی ايلام
11 زهرا هرمزی شیخطبقی تهران
12 رویا فضایلی طرقی خراسان رضوي
13 فاطمه پنبه دانه زاده خوزستان
14 مجیده بیت عبدالله خوزستان
15 محدثه رضایی كرمان
16 ثریا مهدی نژادفرد لرستان
17 رقیه رضایی مازندران
18 یحیی راثی آذربايجان شرقي
19 ولی سجاعی اصل اردبيل
20 محمدرضا اکبریان دهقانی اصفهان
21 روح اله حیدری اصفهان
22 حسین جعفرخواه تمیجانی البرز
23 مهدی بازرگان نژاد تهران
24 محمد دیانت بوشهر
25 علیرضا کچوئیان تهران
26 علیرضا زرنوشه فراهانی تهران
27 عباس علی باغستانی تهران
28 محمد سعید خواجه احمدی خراسان جنوبي
29 محمدرضا جاهدینیا خراسان رضوي
30 حمید رحمتی خراسان شمالي
31 سبحان دغاغله خوزستان
32 سیدمهدی موسوی نسب خوزستان
33 حمزه عبیدی نیسی خوزستان
34 عطاءالله رئیس پور خوزستان
35 محمدجواد محمدی مجد خوزستان
36 محمد عارفیان زنجان
37 نوید رزمجو فارس
38 محمدرضا احمدی قم
39 محمد رسولی خیمه سری قم
40 محسن عبدی قم
41 سیدمحمدصادق ادیانی راد مازندران
42 پیمان ایازی مازندران
43 حمید احمدی مركزي
44 مسعود داودی همراز همدان
45 سید ماشاالله موسوی بفروئی يزد
حافظان آزمون مرحله چهارم یازدهمین دوره
1 آذربايجان شرقي رباب باقرنژاد
2 تهران الهام ماندگار مهر
3 قم فاطمه رضانژاد امیردهی
4 اصفهان محمد معتمدی
5 اصفهان مصطفی اصفهانیان
6 ايلام حسن فرخی مقدم
7 بوشهر حسین درستکار
8 چهار محال وبختياري عیسی خورشیدی
9 خوزستان سیدهاشم موسوی نسب
10 قزوين محمدمسعود اسماعیلی
11 قم ابوالفضل مهدوی صدر
12 همدان محمود بابایی توسکی
13 تهران سید حمزه رودباری