گلستان - معارف
امام خمینی(ره) احیاگر اسلام و پیام آور  اسلام ناب محمدی بود

امام خمینی(ره) احیاگر اسلام و پیام آور اسلام ناب محمدی بود

مدیر کل تبلیغات گلستان با بیان اینکه امام خمینی(ره) احیاگر عزت اسلام و پیام آور دوباره اسلام ناب محمدی بود، گفت: اساسا در اندیشه‌های امام خمینی(ره)، اجازه دخالت و تسلط بیگانگان بر مسلمانان داده نمی‌شود و امام(ره) در پیشبرد اهداف و آرمان‌های انقلاب اسلامی روی این مسئله تاكید فراوان داشتند.
برگزاری پویش «قرائت وصیت نامه حضرت امام (ره)» در گلستان

برگزاری پویش «قرائت وصیت نامه حضرت امام (ره)» در گلستان

به مناسبت سی و چهارمین سالگرد رحلت رهبر کبیر انقلاب پویش «قرائت و بازخوانی بخشی از وصیت نامه سیاسی الهی امام خمینی(ره)» در مساجد سراسر استان گلستان برگزار می‌شود.
بانوان حوزوی پیام‌رسان قرآن و مکتب اهل‌بیت(ع) هستند

بانوان حوزوی پیام‌رسان قرآن و مکتب اهل‌بیت(ع) هستند

مدیر مرکز مدیریت حوزه‌های علمیه خواهران گلستان با اشاره به اینکه بانوان حوزوی پیام‌رسان قرآن و مکتب اهل‌بیت(ع) هستند، گفت: یکی از رویش‌های جدید در نظام جمهوری اسلامی راه‌اندازی حوزه‌های علمیه تخصصی مربوط به بانوان است که خوشبختانه هم در قم و هم در سراسر کشور هم اکنون دایر هستند.
حضور خدام رضوی باعث تقویت روحیه و نشاط معنوی جامعه شد

حضور خدام رضوی باعث تقویت روحیه و نشاط معنوی جامعه شد

حجت‌الاسلام علی‌اصغر ابراهیمی فرد در دیدار با خدام و خادمیاران رضوی‌ گفت: حرکت و حضور خدام در استان گلستان و شهرستان‌ها باعث تقویت روحیه مردم و نشاط معنوی جامعه شد که این حرکت در شرایط کنونی حائز اهمیت است.
رامیان؛  میزبان برنامه استعدادیابی حسینیه معلی

رامیان؛ میزبان برنامه استعدادیابی حسینیه معلی

مسئول اداره تبلیغات اسلامی شهرستان رامیان گفت: برنامه استعدادیابی حسینیه معلی شبکه سوم سیما محرم امسال میزبان مردم شهر رامیان جهت نمایش مراسم آیینی سینه زنی کمر به کمر خواهد بود.
برگزاری گفتمان دینی «معنای زندگی از نظر تا عمل» در گرگان

برگزاری گفتمان دینی «معنای زندگی از نظر تا عمل» در گرگان

به همت مؤسسه فرهنگی‌ میرداماد گرگان سی‌و‌دومین کرسی گفتمان دینی با موضوع «معنای زندگی از نظر تا عمل» برگزار می‌شود.
اعزام بیش از دوهزار حجاج گلستانی به سرزمین وحی

اعزام بیش از دوهزار حجاج گلستانی به سرزمین وحی

مدیر سازمان حج و زیارت استان گلستان از اعزام دوهزار و 850 نفر از حجاج گلستانی به سرزمین وحی خبر داد و گفت: حجاج از طریق شرکت هواپیمایی ایران ایر از فرودگاه بین‌المللی گرگان در فاصله زمانی بین 26 خردادماه تا یکم تیرماه اعزام خواهند شد.
زیر بنای اصلی جامعه اسلامی در زمان امام صادق(ع)  شکل گرفت

زیر بنای اصلی جامعه اسلامی در زمان امام صادق(ع) شکل گرفت

مدیر حوزه علمیه امام خمینی(ره) گرگان با بیان اینکه زیربنای اصلی و زیرساخت دقیق برای جامعه اسلامی در زمان امام صادق(ع) شکل گرفت، گفت: سیره علمی امام صادق(ع) باعث شد تا مبانی اصیل اسلام به شکلی عقلانی و منطقی در جامعه گسترش پیدا کند لذا رشد و گسترش مبانی اصیل اسلام ناب زمینه را برای تربیت شاگردان فراهم کرد.
ایجاد شبکه تشکیلاتی هوشمند و فراگیر از اقدامات حکومتی امام صادق(ع) بود

ایجاد شبکه تشکیلاتی هوشمند و فراگیر از اقدامات حکومتی امام صادق(ع) بود

معاون فرهنگی تبلیغی اداره کل تبلیغات اسلامی گلستان با بیان اینکه با بیان‌اینکه شبکه‌سازی،‌ جبهه سازی در سیر تمدنی جزو مهمترین مولفه‌ها بوده که جامعه دینی باید بدان توجه ویژه داشته‌ باشد، گفت: ایجاد شبکه تشکیلاتی هوشمند و فراگیر در برابر خط رسانه‌ای دشمن از دیگر اقدامات حکومتی امام صادق(ع) بود.
اختتامیه مرحله استانی جشنواره فجر تا فجر  در گلستان‌ برگزار شد

اختتامیه مرحله استانی جشنواره فجر تا فجر در گلستان‌ برگزار شد

اختتامیه مرحله استانی جشنواره فجر تا فجر با حضور مدیر و کارشناسان ستاد اقامه نماز، مدیرکل صدا و سیمای مرکز گلستان، مدیرکل تبلیغات اسلامی، مدیر کل حوزه هنری و نمایندگان دستگاه‌های اجرایی دوشنبه ۱۸ اردیبهشت ماه در تالار فخرالدین اسعد گرگانی برگزار شد.