کد خبر: 4104355
تاریخ انتشار: ۱۳ آذر ۱۴۰۱ - ۱۰:۱۰

توزیع ۳۱۳ بسته معیشتی بین نیازمندان در گنبد‌کاووس

مدیرکل اوقاف و امورخیریه گلستان در اجرای طرح قرار دوازدهم به‌مناسبت روز جهانی معلولان از توزیع ۳۱۳ بسته معیشتی بین نیازمندان در گنبدکاووس خبر داد.

حجت الاسلام سلیمانی فرد مدیر کل اوقاف و امور خیریه گلستانبه گزارش ایکنا از گلستان،حجت‌الاسلام روح‌الله سلیمانی‌فرد، مدیر کل اوقاف و امور خیریه گلستان در اجرای طرح قرار دوازدهم که به‌مناسبت روز جهانی معلولان روز گذشته، 12 آذرماه در حرم مطهر امامزاده یحی بن زید(ع) برگزار شد، گفت: روز جهانی معلولان فرصتی است که بتوانیم از خانواده‌ها و مسئولان خدمتگزار  و مراکز بهزیستی که در زمینه رشد و تعالی معنوی و اجتماعی معلولان همت دارند تشکر و قدردانی کنیم.

مدیرکل اوقاف و امور خیریه گلستان به برگزاری طرح قرار دوازدهم که دوازدهم هر ماه به نیت ظهور و تعجیل در فرج امام زمان(عج) اشاره کرد و گفت: در برگزاری این طرح همه اقوام و مذاهب حضور دارند و درصدد هستیم بیشتر مناسبت‌های ملی و مذهبی را در این روز به یاد امام زمان‌(عج) و با هدف کمک به هم‌نوع خود برگزار کنیم.

حجت‌الاسلام سلیمانی‌فرد بیشتر مشکلات انسان‌ها را ایجاد شبهات در زمینه کمک نکردن در حس انسان دوستی دانست و گفت: با توجه به اینکه امروزه در جنگ اقتصادی و مجازی قرار داریم و دشمنان درصدد این هستند که ارزش‌ها را به ضد ارزش‌ها تبدیل کنند، لذا این حس هم دوستی می‌تواند دلها را به‌ هم نزدیک کرده و زمینه رشد و تعالی انسان‌ها را فراهم کند.

وی با بیان‌ اینکه اجرای طرح قرار دوازدهم لبیک به فرمان امام زمان(عج) در کمک به نیازمندان و محرومین است، افزود: در این راستا به‌مناسبت روز جهانی معلولین ۳۱۳ بسته معیشتی به همت خیرین، موقوفات و مرکز افق امامزاده یحیی بن زید‌(ع)  تهیه و در بین نیازمندان توزیع شد.  

انتهای پیام
نام:
ایمیل:
* نظر:
captcha