کد خبر: 4089231
تاریخ انتشار: ۱۰ مهر ۱۴۰۱ - ۱۴:۴۴

برگزاری جشن عاطفه‌ها در مدارس گلستان

مدیرکل کمیته امداد گلستان از برگزاری جشن عاطفه‌ها در مدارس گلستان خبر داد و گفت: فردا دوشنبه ۱۱ مهر، همزمان با سراسر کشور جشن عاطفه‌ها با هدف جمع‌آوری کمک‌های تحصیلی برای دانش آموزان نیازمند در مدارس استان برگزار می‌شود.

جشن عاطفه ها ویژه دانش اموزان نیازمندبه گزارش ایکنا از گلستان، عیسی بابایی، مدیر کل کمیته امداد گلستان امروز، 10 مهر در جمع خبرنگاران گفت: فردا دوشنبه ۱۱ مهر، همزمان با سراسر کشور جشن عاطفه‌ها با هدف جمع‌آوری کمک‌های تحصیلی برای دانش‌آموزان نیازمند در مدارس استان برگزار می‌شود.

مدیر کل کمیته امداد گلستان افزود: زنگ جشن عاطفه‌ها به صورت نمادین در مدرسه پسرانه امیدان تلاش گرگان با حضور مسئولان در ساعت 8:30 صبح نواخته شود.

وی تصریح کرد: شور عاطفه‌ها را می‌توان گامی مهم در راستای کاهش فقر جامعه طی سال‌های آینده و کمک به خانواده‌های نیازمند دانست که در این جشن به خوبی فرهنگ کمک به همنوع برای دانش‌آموزان تبیین می‌شود.

بابایی افزود: دانش‌آموزان با استفاده از فرصت شور عاطفه‌ها، کمک به نیازمندان را در جامعه تمرین می‌کنند که باید از این ظرفیت بیشتر استفاده کرد.

مدیر کل کمیته امداد گلستان در مورد روش‌های غیرحضوری کمک‌های نقدی برای دانش آموزان نیازمند، گفت: امکان پرداخت کمک‌های مردمی از طریق سایت کمیته امدادemdad.ir، شماره حساب ۰۱۱۱۸۰۴۶۸۹۰۰۸ و شماره کارت ۶۰۳۶۹۹۱۸۹۹۹۷۰۲۲۶ نزد بانک ملی نیز فراهم شده است.

بابایی با بیان‌اینکه کمیته امداد گلستان بیش از ۱۶ هزار و ۲۰۰ دانش آموز و ۱۳۰۰ دانشجوی تحت حمایت دارد، افزود: هم استانی‌های نوعدوست سال گذشته بیش از ۱۰ میلیارد و ۸۰۰ میلیون تومان برای تهیه لوازم کمک آموزشی برای ادامه تحصیل دانش آموزان کمک کردند.

گفتنی است؛ آیین شور عاطفه‌ها در سال جاری با شعار «باهم مشق محبت بنویسیم» از ۲۰ شهریورماه تا ۱۱ مهر به همت کمیته امداد و با همکاری آموزش، صدا و سیما، بسیج مستضعفین و مراکز نیکوکاری با هدف کمک به دانش‌آموزان نیازمند و گسترش فرهنگ احسان و نیکوکاری و انفاق برگزار شده است.

انتهای پیام
نام:
ایمیل:
* نظر:
captcha