کد خبر: 4088907
تاریخ انتشار: ۰۹ مهر ۱۴۰۱ - ۱۱:۲۱

شهدای دفاع مقدس با ولایت‌پذیری حماسه‌های جاودان خلق کردند

امام‌جمعه بخش بهاران گفت: شهدای هشت سال دفاع مقدس با ولایت‌پذیری و ایمان برای حفظ آرمان‌ها، تمامیت ارضی و مبارزه با تجاوز زورگویان در میدان عمل حضور پیدا کردند و موفق به خلق حماسه‌هایی جاودان شدند.

رونمایی از تماثیل شهدای شهرستان سرخنکلاتهبه گزارش ایکنا از گلستان، حجت‌الاسلام علی رضازاده، امام‌جمعه بخش بهاران امروز، 9 مهرماه در آیین رونمایی از تابلوهای جدید تمثال شهدای سرخنکلاته گفت: شهدای هشت سال دفاع مقدس با ولایت‌پذیری و عزم و ایمان راسخ خود برای حفظ آرمان‌ها، تمامیت ارضی و مبارزه با تجاوز زورگویان در میدان عمل حضور پیدا کردند و موفق به خلق حماسه‌هایی جاودان شدند.

امام‌جمعه بخش بهاران تصریح کرد: زنده نگه‌داشتن یاد و خاطره شهدا در جامعه از وظایف همه مردم و مسئولان است و باید ادامه دهنده راه شهدا باشیم.

حجت‌الاسلام رضازاده افزود: شهدا از تمام هستی خود گذشتند تا امروز در امنیت زندگی کنیم و همگی وظیفه داریم پیرو خط این عزیزان باشیم و با عطرآگین‌ کردن جامعه به یاد شهدا آن‌ها را به نسل‌های بعد معرفی کنیم.

وی در پایان گفت: تصاویر مبارک شهدای گرانقدر دیار دلیر مردان و حماسه‌سازان شهر سرخنکلاته بر روی تابلوها نقش بسته که نفس عمل بسیار نیک و قابل ستایش و تقدیر است.

انتهای پیام
نام:
ایمیل:
* نظر:
captcha