کد خبر: 4088533
تاریخ انتشار: ۰۶ مهر ۱۴۰۱ - ۲۲:۴۲
مدیر کل تبلیغات گلستان:

ساماندهی فضای مجازی امری ضروری است

مدیرکل تبلیغات اسلامی گلستان ساماندهی فضای مجازی مطالبه مهم ما از دولت سیزدهم دانست و افزود: کانون خانواده‌ها در حال فروپاشی است و جوانان و نوجوانان ما در معرض خطر هستند، لذا در این شرایط ساماندهی فضای مجازی امری ضروری است.

حجت الاسلام گرزین مدیر کل تبلیغات گلستان

به گزارش ایکنا از گلستان، حجت‌الاسلام عباسعلی گرزین، مدیرکل تبلیعات اسلامی گلستان امروز، ۶ مهر در همایش تا انتها حضور که در دانشگاه علوم کشاوری سلام منابع طبیعی برگزار شد، گفت: طبق آیات قرآن از مومنان کسانی هستند که در عهده خود با خداوند صادق اند و آنها شهیدان راه حقند آنهایی که از جان خود برای سربلندی و اعتلای میهن اسلامی گذشتند و امروز امنیت کشور ما مدیون این شهیدان است.
مدیر کل تبلیغات گلستان تصریح کرد: شهدا مسیر علوی را با تبعیت محض از ولایت مطلقه فقیه به جهان آموختند و شهدا کار بزرگی را انجام دادند و در عصر حاضر نتوانستیم ابعاد مهم کار شهدا را برای جامعه ترسیم کنیم و این اتفاقات عظیم و نورانیت دفاع مقدس هنوز برای جامعه تبیین نشده است.

حجت‌الاسلام گرزین گفت: در بین رهبرانی که برای احیای اسلام تلاش کردند نام امام خمینی(ره) به‌عنوان تنها شخصیت منحصر بفرد جهان اسلام می درخشد که توانست بعد از هزار و چهارصد سال نهضت امام حسین(ع) را تبدیل به حکومت اسلامی کند و این شخصیت در تاریخ بی نظیر است.

وی گفت: گاهی فضا غبارآلود شده و حق از باطل تشخیص داده نمی‌شود و در واقع فتنه‌ای در جامعه به وجود می‌آید لذا شرایط کنونی که به خاطر فوت یک نفر تعداد زیادی بیگناه اعم از بسیجی و زن و رهگذر کشته می‌شوند این بیانگر فتنه است یعنی زمانی که حق از ناحق، سره از ناسره تشخیص داده نمی‌شود.

مدیر کل تبلیغات گلستان با اشاره به علت اصلی ظهور و بروز این فتنه‌ها، افزود: قطعا عدم تبیین باعث بروز فتنه است و ما کاری به سران فتنه در خارج از کشور نداریم، آنچه باعث تأسف و تفکر است جوانان پاک و پاکیزه ایرانی هستند که ناخواسته در این بستر آب به آسیاب دشمن می‌ریزند.

وی با بیان اینکه آن آسیبی که در جهان اسلام در ادوار گذشته داشتیم بی بصیرتی جامعه نسبت به امام حاضر بود، گفت: شهدای ما درس بزرگ امام شناسی را بعد از تجربه هزار و چهارصد ساله و شکست‌های پی در پی نهضت‌های اسلامی به عنوان یک الگو به جوانان عصر حاضر آموختند.

حجت‌الاسلام گرزین با بیان اینکه برای «جهاد تبیین» باید روحیه جهاد و شهادت داشته باشیم، گفت: دشمن وارد جنگ ترکیبی علیه کشور ما شده و دانشجویان در این زمینه به عنوان عماران ولایت نقش مهمی دارند.

وی با بیان اینکه دشمن با هویت ایرانی اسلامی و هویت توحیدگرای ما مشکل دارد، افزود: هدف دشمن در فضای مجازی فعالیت علیه دین اسلام، هویت و تاریخ کشور است، لذا با این ترفند نوجوانان و جوان ما را اسیر فضای مجازی کرده تا جایی که فرصتی برای پیشرفت کشور نباشد.

وی ساماندهی فضای مجازی مطالبه مهم ما از دولت سیزدهم دانست و افزود: کانون خانواده‌ها در حال فروپاشی است و جوانان و نوجوانان ما در معرض خطر هستند، لذا در این شرایط ساماندهی فضای مجازی امری ضروری است.

مدیرکل تبلیغات اسلامی استان گلستان با بیان اینکه در شرایط امروز جامعه باید به میدان تبیین وارد شویم، افزود: رهبر انقلاب جهاد تبیین را یک فرضیه فوری و قطعی بیان کرده است و قطعیت این قضیه حجت را برما تمام کرده لذا باید اين مقوله را همانند فرضیه نماز و اعمال روزانه تلقی کنیم.

مدیر کل تبلیغات گلستان تصریح کرد: دشمن به خیال خام خود با این اقدامات به دنبال سست کردن پایه‌های نظام مقدس جمهوری اسلامی و انقلاب اسلامی است هیچ گاه به مقصود خود نمی رسد لذا دشمنان بدانند پایه‌های نظام با این فتنه ها محکم تر خواهد شد.

 

انتهای پیام
نام:
ایمیل:
* نظر:
captcha