کد خبر: 4087683
تاریخ انتشار: ۰۲ مهر ۱۴۰۱ - ۱۳:۳۱

یادواره شهدای فرهنگی و دانش‌آموز در کلاله برگزار شد

یادواره 22 شهید دانش‌آموز و فرهنگی همزمان با آغار سال تحصیلی با حضور امام‌جمعه کلاله، فرماندار، فرماندهان نظامی و انتظامی، مدیر آموزش و پرورش، رئیس اداره مشارکت‌های استان و جمعی از مسئولان شهرستان امروز، دوم مهرماه در دبیرستان عفاف شهرستان کلاله برگزار شد.

یادواره شهدای دانش اموز و فرهنگی در دبیرستان عفاف شهرستان کلالهبه گزارش ایکنا از گلستان، یادواره 22 شهید دانش‌آموز و فرهنگی با حضور امام‌جمعه کلاله، فرماندار، فرماندهان نظامی و انتظامی، مدیر آموزش و پرورش، رئیس اداره مشارکت‌های استان و جمعی از مسئولان شهرستان امروز، دوم مهرماه در دبیرستان عفاف شهرستان کلاله برگزار شد.

امام‌جمعه کلاله در یادواره ۲۲ شهید دانش‌آموز و فرهنگی شهرستان گفت: شهدا نخبگان دوران بودند؛ که با انتخاب درست تحت امر ولایت به نبرد با دشمن رفتند؛ با خلق حماسه‌های ماندگار به شهادت رسیدند.

حجت‌الاسلام قاسمی بیان کرد: شهیدان با اهدای جان خود سرزمین ایران را طیب و مطهر تحویل ما دادند امروز خواسته شهدا این است نگذاریم جامعه طیب و طاهر به معصیت و گناه آلوده شود.

امام‌جمعه شهرستان در ادامه به دانش‌آموزان بیان کرد: دانش‌آموزان آینده سازان این مرز و بوم هستند و ادای دین به شهدا وظیفه همگانی است و باید در دنیا و آخرت جواب‌گوی اعمالمان برابر شهدا باشیم.  

حجت‌الاسلام قاسمی بر هوشیاری و آگاهی دانش‌آموزان در برابر توطئه‌های دشمنان دین و انقلاب تأکید کرد و افزود: دانش‌آموزان باید ارزش‌ها و دستاوردهای انقلاب اسلامی را گرامی بدارند و برای حفظ آنها تلاش کنند.

امام‌جمعه کلاله از دانش‌آموزان خواست با توجه به امکانات و فضاهایی که آموزش و پرورش برای آنها فراهم کرده با آگاهی و بصیرت در سنگر علم و تحصیل فعالانه تلاش داشته باشند و برای کشور افتخار کسب کنند.

 

انتهای پیام
نام:
ایمیل:
* نظر:
captcha