کد خبر: 4077643
تاریخ انتشار: ۲۲ مرداد ۱۴۰۱ - ۰۹:۲۹

گلستان میزبان چهره‌های بین‌المللی جبهه مقاومت اسلامی

مدیرکل سازمان تبلیغات اسلامی گلستان گفت: همزمان با سالروز مقاومت اسلامی همایش تقریب و مقاومت اسلامی در مکتب شهید سلیمانی با حضور چهره‌های بین‌المللی جبهه مقاومت اسلامی در استان برگزار می‌شود.

همایش تقریب و مقاومت اسلامی در گلستانحجت‌الاسلام عباسعلی گرزین، مدیرکل سازمان تبلیغات اسلامی گلستان در گفت‌وگو با ایکنا از گلستان گفت: همزمان با سالروز مقاومت اسلامی همایش تقریب و مقاومت اسلامی در مکتب شهید سلیمانی با حضور چهره‌های بین‌المللی جبهه مقاومت اسلامی در استان برگزار می‌شود.

وی با بیان‌اینکه جبهه مقاومت با پیروی از مکتب شهید سلیمانی در کشورهای مختلف به‌خصوص کشورهای منطقه بسیار منسجم‌تر از گذشته شده‌ است، افزود: حاج قاسم نماد مقاومت اسلامی بود تلاش همه جانبه برای آزادی سوریه، بحرین، عراق، لبنان، فلسطین و نابودی گروهک‌های تروریستی از جمله داعش جنایتکار، بخشی از خدمات و کارنامه این شهید والامقام در سایه ولایتمداری و دین‌داری است.

مدیرکل سازمان تبلیغات اسلامی گلستان با بیان‌اینکه سلسله نشست‌ها و برنامه‌هایی با حضور مجاهدانی از فلسطین، لبنان، عراق، بحرین و یمن در سطح همه شهرستان‌های استان تدارک دیده شده است، تصریح کرد: این همایش  طی 2 روز، از امروز ۲۲مرداد آغاز  و یکشنبه ۲۳ مرداد، همزمان با سالروز جهانی مقاومت اسلامی به پایان ‌می‌رسد.

حجت‌الاسلام گرزین گفت: همایش مقاومت در شهرستان بندرترکمن و آق‌قلا نیز در روز شنبه ۲۲ مردادماه ساعت ۱۶ در سالن آموزش و پرورش شهرستان بندرترکمن با سخنرانی شیخ عبدالوهاب ملا رئیس اتحادیه علمای اهل‌سنت عراق برگزار می‌شود.

مدیرکل تبلیغات اسلامی گلستان تصریح کرد: در ادامه این همایش روز یکشنبه 23 مرداد ساعت ۱۰ صبح با حضور شیخ یوسف الناصری، نائب رئیس سابق حرکت النجباء عراق در مسجد جامع شهرستان علی آبادکتول، عبدالرئوف شایب، دبیر کل جبهه خلاص بحرین در سالن فرهنگ‌ و ارشاد اسلامی شهرستان بندرگز، سلیم المنتصر نماینده یمن در ایران در سالن اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان آزادشهر، شیخ عبدالوهاب ملا، رئیس اتحادیه علمای اهل‌سنت عراق در سالن اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهر کلاله و خالد قدومی نماینده حماس در ایران در ساعت 20  در شهرستان گالیکش سخنرانی خواهند کرد.

حجت‌الاسلام گرزین گفت: این همایش با سخنرانی شیخ عبدالوهاب ملا، رئیس اتحادیه علمای اهل‌سنت عراق و سلیم المنتصر نماینده یمن در ایران روز یکشنبه ۲۳ مردادماه ساعت ۲۱ در آستان امامزاده یحیی بن زید‌(ع) گنبد‌کاووس برگزار خواهد شد.

مدیرکل تبلیغات اسلامی گلستان بیان کرد: همچنین این همایش با حضور خالد قدومی، نماینده حماس در ایران و حجت‌الاسلام سید حمیدالحسینی، رئیس اتحادیه رادیو و تلویزیون‌های عراق روز یکشنبه ساعت 10 صبح در مرکز استان شهرستان گرگان در حسینیه عاشقان ثارالله سپاه نینوا گلستان برگزار خواهد شد.

انتهای پیام
نام:
ایمیل:
* نظر:
captcha