کد خبر: 4068527
تاریخ انتشار: ۱۳ تير ۱۴۰۱ - ۱۳:۱۹

خیرین گلستانی، آرزوهای ایتام را برآورده کردند

همزمان با فرارسیدن سالروز ازدواج حضرت علی (ع) و حضرت فاطمه (س) حامیان و خیران نیکوکار گلستانی، آرزوی ۲۰۰ فرزند یتیم را برآورده کردند.

بابایی مدیرکل کمیته امداد گلستانبه گزارش ایکنا از گلستان، به نقل از پایگاه اطلاع رسانی کمیته امداد، عیسی بابایی، مدیرکل کمیته امداد استان گلستان، هدف از برگزاری جشن آرزوها را برآورده کردن آرزوهای ایتام تحت حمایت این نهاد و ایجاد شرایطی برای دستیابی حامیان و خیران به یک حس و حال معنوی وصف‌ناپذیر بیان کرد و گفت: چند روز قبل از برگزاری این جشن باشکوه، دست‌نوشته آرزوهای ایتام را برای حامیانشان ارسال کردیم و با همت این عزیزان، اقلام درخواستی تهیه و در مراسم معنوی و مفرح با حضور جمعی از مدیران دستگاه‌های اجرایی، خیرین و حامیان به  ایتام اهدا شد.

مدیرکل کمیته امداد گلستان با بیان‌ اینکه در جشن آرزوها صحنه‌هایی زیبا از اشک شوق در چشمان خیران و ذوق و شادی ایتام رقم می‌خورد افزود: 200 حامی و یتیم کمیته امداد امام(ره) استان گلستان در جشن برآورده شدن آرزوهای ایتام شرکت کردند.

بابایی با اشاره به حمایت مطلوب خیران از ایتام و فرزندان محسنین در گلستان گفت: در جشن آرزوهای امسال دوچرخه، تبلت، انواع اسباب‌بازی و عروسک، انواع لوازم خانگی نظیر یخچال، پنکه، جاروبرقی ، لباسشویی به کودکان و نوجوانان یتیم هدیه شد.

مدیرکل کمیته امداد گلستان با اشاره به ثبت‌نام تعداد بیش از 8 هزارحامی در ماه مبارک رمضان امسال بیان کرد: آرزوی 200 فرزند یتیم در این جشن برآورده شد که ارزش ریالی اقلام تهیه شده بیش از 500 میلیون تومان است.

مدیرکل کمیته امداد گلستان موفقیّت این نهاد در اجرای برنامه‌های محرومیت‌زدایی را درگرو مشارکت و همکاری بیش ‌از پیش خیّران دانست و بیان کرد: براستی که بذر محبت و نوعدوستی را باید از کودکی در نهاد فرزندان کاشت تا نسبت به همنوعان خود بی‌تفاوت نباشند و درد آنان را درد خود بدانند. یقیناً کسانی که دل یتیمی را شاد می‌کنند، در کارنامه حیات دنیوی خویش سطری را رقم خواهند زدند که برای همیشه در دل آنان حک می‌شود و دعای کودکان یتیم در زندگی آنان مؤثر خواهد بود.

بابایی گفت: مردم خیر و نوعدوست در صورت تمایل می‌توانند با حضور در واحد طرح اکرام و محسنین مستقر در اداره کل کمیته امداد گلستان و همچنین دفاتر امداد امام‌(ره) شهرهای این استان و یا ارسال عدد 1 به سامانه پیامکی 3000333317 در این طرح ثبت‌نام و مشارکت کنند.

انتهای پیام
نام:
ایمیل:
* نظر:
* :