کد خبر: 4066052
تاریخ انتشار: ۰۱ تير ۱۴۰۱ - ۱۷:۴۶

رزمایش سراسری صرفه‌جویی مصرف آب و برق در گلستان آغاز شد

رزمایش سراسری صرفه‌جویی مصرف آب و برق با حضور فرمانده کل سپاه، وزیر کشور، وزیر نیرو و سایر مسئولین کشوری با رمز یا علی ابن موسی الرضا(ع) امروز، ۱ تیرماه در سالن ولایت سپاه نینوا گلستان آغاز شد.

 سردار ملک شاهکوهی فرمانده سپاه نینوا گلستان

به گزارش از ایکنا از گلستان، به نقل از روابط عمومی سپاه نینوا گلستان رزمایش سراسری صرفه‌جویی مصرف آب و برق با حضور فرمانده کل سپاه، وزیر کشور، وزیر نیرو و سایر مسئولین کشوری با رمز یا علی ابن موسی الرضا(ع) امروز،۱ تیرماه در سالن ولایت سپاه نینوا گلستان برگزار شد.

فرمانده سپاه نینوا استان گلستان در این جلسه بیان کرد: هفته آینده طی جلسه‌ای که با حضور استاندار در سالن جلسات استانداری برگزار خواهد شد رزمایش در استان گلستان رسما آغاز بکار خواهد کرد و با توجه به بحران آب و برق در استان، رزمایش تا پایان تابستان ادامه خواهد داشت.

ملک شاهکوهی هدف از این رزمایش را مدیریت مصرف آب و برق عنوان داشته و تأکید کرد: استفاده کمتر از دستگاه‌های گرمایشی و سرمایشی، جایگزین کردن لامپ‌های پرمصرف، استفاده نکردن از وسایل پرمصرف در ساعات پیک مصرف و تغییر ساعات کاری ادارات و دستگاه‌های دولتی از جمله اقداماتی است که بر اساس تفاهم‌نامه انجام شده با اداره برق استان، اجرائی شده است.

وی افزود: مجموعه سپاه در استان گلستان قبلا نسبت به صرفه جوئی و بهینه‌سازی مصرف برق اقدام نموده است که می‌توان به وارد کردن 12 مولد برق به شبکه برق مجموعه سپاه اشاره کرد.

فرمانده سپاه نینوا در پایان بیان کرد: امیدواریم با همکاری مردم عزیز استان و همچنین دستگاه‌های اجرائی، بتوانیم فرهنگ صرفه جوئی در مصرف آب و برق را در استان نهادینه نماییم

انتهای پیام
نام:
ایمیل:
* نظر:
captcha