کد خبر: 4089854
تاریخ انتشار: ۱۳ مهر ۱۴۰۱ - ۱۱:۵۴

نشست بصیرتی «جهادتبیین» در علی آبادکتول برگزار شد

نشست بصیرتی و روشنگری با عنوان«جهادتببین» با حضور امام جمعه علی آبادکتول و مدیر حوزه علمیه خواهران و طلاب روز گذشته، ۱۲ مهر در حوزه علمیه خواهران کوثر علی آبادکتول برگزار شد.

نشست بصیرتی جهاد تبیین با حضور امام جمعه علی آباد کتول در حوزه علمیه کوثر علی آباد

به گزارش ایکنا از گلستان، نشست بصیرتی و روشنگری «جهادتبیین» با حضور امام جمعه علی آبادکتول و مدیر حوزه علمیه خواهران و طلاب روز گذشته، ۱۲ مهر در حوزه علمیه خواهران کوثر علی آبادکتول برگزار شد.

حجت‌الاسلام سید مهدی نژاد به آیه ۸۲سوره نحل اشاره کرد وگفت: با وجود تلاش‌های بی‌وقفه دشمن برای بی‌ارزش کردن اسلام و انقلاب، تبلیغ روشن و صحیح از مهم‌ترین راه‌های خنثی کردن نقشه‌های دشمن است.

وی دومین کار دشمن را وارونه نشان دادن حقایق دانست و افزود: جهادتبیین یعنی تزریق فکر و محتوای صحیح بین مردم؛ که این امر مهم باید از اولویت‌های مبلغان باشد.

امام جمعه علی آبادکتول ادامه داد: دشمن سعی دارد با بی‌عیب دانستن عصر طاغوت مردم را بر علیه نظام تقویت کند، در صورتی که در آن زمان ۵۰درصد مردم گرسنه و نیمه گرسنه بودند همچنین عدم امکانات رفاهی، بهداشتی و تحصیلی باعث شده بود زندگی مردم بسیار مورد تنگنا قرار بگیرد.

حجت‌الاسلام مهدی نژاد یکی دیگر از معضلات زمان شاه را عدم تحصیل بانوان معرفی کرد و گفت: بعد از انقلاب درصد بسیاری از بانوان به عنوان دانشجو در رشته‌های مختلف دانشگاهی، مدیریت در ارگان‌های مختلف و موفقیت در عرصه‌های علمی و ورزشی و...درخشیدند.

حجت الاسلام مهدی نژاد با استناد به سخنان مقام معظم رهبری اظهار کرد: با توجه به بیانات حضرت آقا باید از این اعتراض و آشوب‌ها فرصت سازی کرد.

وی ادامه داد: با توجه به این مسئله که ۳۰درصدِ جوانان معترض و آشوبگر از بچه‌های طلاق هستند، باید برای تربیت این جوانان بی‌سرپرست و بچه‌های طلاق تدابیری اندیشیده شود.

 

انتهای پیام
نام:
ایمیل:
* نظر:
captcha