کد خبر: 4089279
تاریخ انتشار: ۱۰ مهر ۱۴۰۱ - ۱۹:۳۸
نماینده ولی‌فقیه در گلستان:

هدف دشمنان از آشوبگری نابودی اصل نظام و اسلام است

نماینده ولی فقیه در گلستان گفت: متاسفانه این روزها گرفتار فتنه‌ای شدیم که کاملا روشن است که عده‌ای موضوع حجاب را به عنوان مشکل اصلی مطرح کردند اما تردیدی وجود ندارد که آن‌ها با اصل اسلام و دین مخالف هستند.

یت الله نورمفیدی نماینده ولی فقیه در گلستان

به گزارش ایکنا از گلستان، آیت‌الله سیدکاظم نورمفیدی، نماینده ولی‌فقیه در گلستان امروز، ۱۰ مهرماه در اجتماع حافظان وحدت و امنیت و در مصلی وحدت گرگان بیان کرد: اجتماع برادران اهل سنت و شیعه و این صفوف به هم متصل از وحدت و یکپارچگی نشان می‌دهد که این جلسه بسیار مبارکی است و مطمئنا روح پیامبر(ص) از این اتحاد بسیار خشنود است.

وی بیان کرد: انقلاب اسلامی از همان روزهای اولی که به دست یک فقیه جامع الشرایط و اسلام شناس به پیروزی رسید در زمینه‌های مختلف مورد هجوم بیگانگان و فتنه‌های مختلف بود و دشمن به خیال خام خود فکر می‌کرد که این توطئه‌ها باعث نابودی ایران خواهد شد.

نماینده ولی فقیه در استان گلستان گفت: متاسفانه این روزها گرفتار فتنه‌ای شدیم که کاملا روشن است که عده‌ای موضوع حجاب را به عنوان مشکل اصلی مطرح کردند اما تردیدی وجود ندارد که آن‌ها با اصل اسلام و دین مخالف هستند.

نماینده ولی فقیه در گلستان با بیان‌اینکه ماجرای مرگ خانم مهسا امینی برنامه‌ای از پیش تعیین شده از سوی دشمنان نظام برای آغاز آشوبگری در کشور بود، افزود: عده‌ای به طور عمدی و یا ناخواسته تحت تاثیر این اقدامات قرار گرفتند که جا دارد صف مردم و معترضان از هم جدا شده و به گفته رئیس جمهور شرایطی را فراهم کرد تا منتقدین و معترضان بتوانند مشکلات و خواسته‌های خود را فضای مسالمت آمیز بیان کنند و دیگر زمینه‌ای برای آشوبگری در جامعه فراهم نشود.

نماینده ولی‌فقیه در گلستان همچنین از اقدام به موقع، دقیق و ثمربخش شورای تامین استان، نیروهای انتظامی، سپاه، بسیج، قوه قضائیه قدردانی کرد و گفت: اگر چه در کشور مشکلاتی داریم اما از لحاظ دفاعی و نظامی در سطح بین‌المللی دارای قدرت هستیم و دشمن هم به این دستاوردها اعتراف دارد.

آیت‌الله نورمفیدی بیان کرد: رئیس جمهور با سخنرانی در سازمان ملل و متهم کردن آمریکا به ترور سردار بار دیگر اقتدار نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران از لحاظ نظامی، دفاعی و سیاسی به رخ جهانیان کشید و این اقتدار حاصل خون شهیدان والا مقامی می‌باشد که جان خود را برای آبادانی این مرزو بوم فدا کردند.

 

 

 

انتهای پیام
نام:
ایمیل:
* نظر:
captcha