کد خبر: 4088513
تاریخ انتشار: ۰۶ مهر ۱۴۰۱ - ۱۷:۱۸

همایش «تا انتها حضور» در گرگان برگزار شد

به مناسبت هفته دفاع مقدس و محکومیت اغتشاشات اخیر همایش « تا انتها حضور» با حضور مدیرکل تبلیغات اسلامی گلستان، رئیس دفتر نهاد نمایندگی ولی‌فقیه در دانشگاه‌های گلستان و رئیس دانشگاه علوم کشاورزی و منابع طبیعی گرگان امروز، 6 مهر در دانشگاه منابع طبیعی گرگان برگزار شد.

شعبان شتایی رئیس دانشگاه  علوم کشاورزی و منابع طبیعی گرگان

به گزارش ایکنا ازگلستان، به مناسبت هفته دفاع مقدس و محکومیت اغتشاشات اخیر همایش «تا انتها حضور» با حضور مدیرکل تبلیغات اسلامی گلستان، رئیس دفتر نهاد نمایندگی ولی‌فقیه در دانشگاه‌های گلستان و رئیس دانشگاه علوم کشاورزی و منابع طبیعی گرگان امروز، 6 مهر در دانشگاه منابع طبیعی گرگان برگزار شد.
رئیس دانشگاه علوم کشاورزی و منابع طبیعی‌گرگان در این مراسم گفت: انقلاب اسلامی با نگاه حکیمانه امام راحل(ره) ایجاد شد و سکان این انقلاب با راهبری و هوشمندی و تدبیر مقام معظم رهبری ادامه پیدا کرد و تدبیر ایشان باعث شد که انقلاب درعرصه های مختلف پیشرفت کند.
شتایی بیان کرد: پس از پیروزی انقلاب اسلامی فتنه‌های زیادی در غرب کردستان و از جمله توطئه منافقین و فتنه ۸۸ و حتی همین اغتشاشات اخیر اتفاق افتاد که دشمنان در این فتنه به بهانه فوت یک هموطن اصل نظام را نشانه و ماهیت خود را نشان دادند.
رئیس دانشگاه علوم کشاورزی و منابع طبیعی گرگان با بیان اینکه دشمن با همه قوای خود اعم از پشتوانه رسانه‌ای، نظامی و استکباری این فتنه را به پا کرد، افزود: هدف از جنگ نرم دشمن ایجاد شبهه و یاس و ناامیدی به ویژه در نوجوانان و جوانان است، لذا باید با برنامه ریزی بستر مناسبی برای جوانان فراهم کرده تا جنگ رسانه‌ای دشمن پیروز شویم.

رئیس دانشگاه علوم کشاورزی و منابع طبیعی گرگان فراموشی مجاهدت‌ها و رشادت‌های هشت سال دوران دفاع مقدس و وارونه جلوه دادن قاتل و شهید را از اهداف دشمنان نظام در فضای مجازی دانست و گفت: دشمن به دنبال نابودی مجاهدت و جهاد بوده و تنها راه مقابله با دشمنان تبیین و بصیرت افزایی و ایجاد خوانش های جدید برای نسل جدید به ویژه دانشجویان است.
شتایی اغتشاشات اخیر را محکوم کرد و گفت: ما با محکومیت این اقدامات بار دیگر با آرمان‌های امام راحل تجدید بیعت کرده تا اینکه پرچم مقدس جمهوری اسلامی به دست رهبری به دستان مبارک امام (عج) رسیده و پشتیبان ولایت خواهیم بود.

 

 

 

انتهای پیام
نام:
ایمیل:
* نظر:
captcha