کد خبر: 4087665
تاریخ انتشار: ۰۲ مهر ۱۴۰۱ - ۱۲:۴۹

صبوری بزرگترین درس امام حسن(ع) به جوانان است

مسئول نمایندگی ولی‌فقیه سپاه گنبدکاووس با بیان‌اینکه درس امام حسن‌(ع) برای جوانان ما، صبر است، افزود: صبر در ناملایمات زندگی درس بزرگی از امام برای ماست که در دوران سربازی باید ذخیره زندگی آینده شود.

حجت الاسلام رجنی مسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه گنبد کاووسبه گزارش ایکنا از گلستان، به نقل از روابط عمومی سپاه نینوا گلستان حجت‌الاسلام روح‌الله رجنی، مسئول نمایندگی ولی‌فقیه سپاه گنبد در مراسم روز سرباز که امروز، 2 مهرماه به مناسبت هفته دفاع‌مقدس در آستان امامزاده یحیی بن زید(ع) شهرستان گنبد‌کاووس برگزار شد، بیان‌ کرد: امسال هفته دفاع مقدس با رحلت رسول خدا(ص)، شهادت امام حسن(ع) و شهادت علی بن موسی الرضا(ع) تقارن پیدا کرده است و جوان سرباز شایسته است در هر مناسبتی یک الگوی اخلاقی را در خود تقویت کند.

مسئول نمایندگی ولی‌فقیه سپاه گنبدکاووس افزود: درسی که سربازان از رسول خدا‌(ص) باید بیاموزند خوش اخلاقی با اطرافیان است که با این خصلت، افراد شبیه‌ترین حالت به رسول الله(ص) خواهند بود.

حجت‌الاسلام رجنی با بیان اینکه درس امام حسن‌(ع) برای جوانان ما، صبر است، افزود: صبر بر ناملایمات زندگی درس بزرگی از امام برای ماست که در دوران سربازی باید ذخیره زندگی آینده شود.

مسئول نمایندگی ولی‌فقیه سپاه گنبدکاووس ضمن گرامیداشت هفته دفاع مقدس بیان کرد: دفاع‌مقدس تلفیق دنیا و معنویت است، اما شاخصه رایج در جوان مومن و پاکدامن دفاع‌مقدس معنویت بوده است؛ انسانی که در مکتب شهدا تربیت شود نورانیتی پیدا می‌کند که راه را در این فتنه‌ها گم نخواهد کرد.

انتهای پیام
نام:
ایمیل:
* نظر:
captcha