کد خبر: 4078567
تاریخ انتشار: ۲۵ مرداد ۱۴۰۱ - ۱۴:۱۳
فرمانده سپاه نینوا گلستان:

پشتیبانی از ولایت تنها راه ثابت قدم ماندن در برابر حق است

فرمانده سپاه نینوا گلستان با بیان‌ اینکه این انقلاب برگرفته از قیام عاشوراست، افزود: علت قیام عاشورا فاصله افتادن بین حق و باطل بود، اگر بخواهیم در این راه ثابت قدم بوده و حافظ خون شهدا باشیم باید ولی زمان خود را بشناسیم و از ولایت فقیه پشتیبانی کنیم.

سردار ملک شاهکوهی فرمانده سپاه نینوا گلستانبه گزارش ایکنا از گلستان، سردار علی ملک شاهکوهی، فرمانده سپاه نینوا گلستان در اولین یادواره شهدا و ایثارگران ادارات و دستگاه تابعه وزارت راه و شهرسازی که امروز، 25 مرداد در تالار فخرالدین اسعد گرگانی برگزار شد، گفت: در مقاتل آمده در راه کربلا خبر شهادت مسلم به عقیل به امام حسین(ع) رسید.، امام حسین(ع) به اصحابش گفت در این راه همه به شهادت می‌رسند هر‌کس می‌خواهد برگردد می‌تواند برود و من حجت را به همه تمام کردم عده‌ای رفتند و عده‌ای بر پای امام خود ایستادند و به شهادت رسیدند.

فرمانده سپاه نینوا گلستان با بیان‌ اینکه این انقلاب برگرفته از قیام عاشوراست، افزود: علت قیام عاشورا فاصله افتادن بین حق و باطل بود، عده‌ای امام خود و ولی خود را شناختند و عده‎ای نشناختند اگر بخواهیم در این راه ثابت قدم بمانیم و حافظ خون شهدا باشیم باید ولی زمان خود را بشناسیم و پشتیبانی کنیم.

ملک شاهکوهی بیان کرد: رزمندگان ما در طول دفاع مقدس با لبیک به فرمان امام راحل راهی جبهه‌های نبرد شده و به دفاع از حق پرداختند لذا امروزه باید قدردان شهدای زنده‌ای باشیم که دوران سخت اسارت را به سر بردند و کمتر نامی از این افراد به میان می‌آید.

فرمانده سپاه نینوا گلستان تصریح کرد: خوشبختانه انقلاب اسلامی ایران در بیش از ۴۰ سال از عمر خود دستاوردها و خدمات بسیار زیادی داشته که دشمنان تلاش کرده‌اند یا آن را به انحراف بکشند یا مصادره کنند و یا تمام توان خود را به‌کار گرفتند که مردم از آرمان‌ها و اصول این انقلاب کوتاه بیایند که به لطف بصیرت بالای مردم تمام این توطئه‌ها خنثی شده است.

ملک شاهکوهی افزود: تلاش ما ارائه تصویر واقعی و امیدوارانه از دستاوردهای انقلاب به مردم است و تلاش می‌کنیم در حوزه‌های مختلف فرهنگی، اقتصادی، علمی، خدمت‌رسانی، محرومیت‌زدایی و ... به مردم ارائه خدمت کنیم تا به نوعی دین خود را به انقلاب ادا کنیم.

انتهای پیام
نام:
ایمیل:
* نظر:
captcha