کد خبر: 4077778
تاریخ انتشار: ۲۲ مرداد ۱۴۰۱ - ۱۴:۳۰
معاون اجتماعی مرزبانی گلستان تصریح کرد:

نیروهای مرزبانی دژ محکم در پاسداری از کیان انقلاب هستند

معاون اجتماعی مرزبانی گلستان گفت: امروز نیروهای مرزبانی و انتظامی دژ محکمی برای پاسداری از کیان انقلاب و دستاوردهای ارزشمند آن به‌شمار می‌روند به گونه‌ای که با حضور مقتدرانه و با صلابت آنها دشمنان نتوانسته حتی به یکی از اهداف و برنامه‌های خود دست پیدا کنند.

الوند معاون اجتماعی مرزبانی گلستان و تجلیل از خبرگزاری ایکناحسن الوند، معاون اجتماعی مرزبانی گلستان به مناسبت هفته خبرنگار در جریان بازدید از دفتر خبرگزاری ایکنا در گفت وگو با ایکنا از گلستان گفت: امنیتی که امروز بر مرزهای جمهوری اسلامی حاکم است در دنیا کم‌نظیر و الگوی بسیار خوبی برای بسیاری کشورهای جهان به‌شمار می‌رود.

معاون اجتماعی مرزبانی گلستان افزود: نیروهای مرزبانی با نگاه انقلابی و ولایی که دارند با وجود دوری از خانه و خانواده مجدانه و مخلصانه تلاش می‌کنند تا امنیت موجود توسط دشمنان خدشه‌دار نشود که همین نگاه و تلاش‌های بی‌وقفه آنان بسیار قابل تقدیر است.

الوند تصریح کرد: امروز نیروهای مرزبانی و انتظامی دژ محکمی برای پاسداری از کیان انقلاب و دستاوردهای ارزشمند آن به‌شمار می‌روند به گونه‌ای که با حضور مقتدرانه و با صلابت آنها دشمنان نتوانسته حتی به یکی از اهداف و برنامه‌های خود دست پیدا کنند.

معاون اجتماعی مرزبانی گلستان با اشاره به منویات مقام معظم رهبری مبنی بر اینکه مأموران انتظامی مجاهدان فی‌سبیل‌الله و نیروی انتظامی یکی از ستون‌های استوار امنیت کشور است، گفت: همین منویات رهبری به خوبی اهمیت حضور در این مجموعه پرافتخار را نشان می‌دهد.

الوند با بیان‌ اینکه امروز امنیت خوبی بر مرزهای کشور حاکم است، تصریح کرد: تلاش‌های بی‌وقفه و شبانه روزی کارکنان انتظامی و مرزبانی و مجاهدت و استواری آنها در حراست از امنیت جامعه و مرزهای کشور ستودنی است و مواردی که جز با اعتقاد خالصانه به خدمت و جلب رضایت خداوند حاصل نمی‌شود.

در پایان از خبرنگار خبرگزاری ایکنا گلستان تجلیل و تقدیر شد.

انتهای پیام
نام:
ایمیل:
* نظر:
captcha