کد خبر: 4073219
تاریخ انتشار: ۰۳ مرداد ۱۴۰۱ - ۱۲:۲۵

کاروان قرآنی منادیان توحید با امام‌جمعه گالیکش دیدار کردند

به مناسبت سالروز اولین اقامه نماز جمعه جمعی از دانش‌آموزان کاروان قرآنی منادیان توحید شهرستان گالیکش به همراه مدیر آموزش و پرورش شهرستان امروز، 3 تیرماه با امام‌جمعه گالیکش دیدار کردند.

حجت الاسلام دلبری امام جمعه گالیکش به گزارش ایکنا از گلستان، به مناسبت سالروز اولین اقامه نماز جمعه جمعی از دانش‌آموزان کاروان قرآنی منادیان توحید شهرستان گالیکش به همراه مدیر آموزش و پرورش شهرستان امروز، 3 تیرماه با امام‌جمعه گالیکش دیدار کردند.

امام‌جمعه گالیکش ضمن تقدیر و تشکر از دانش‌آموزان کاروان قرآنی منادیان توحید اذان گفتن در سطح شهر را یک سنت حسنه دانست و گفت: این امر یکی از توصیه‌ها و روایات معصومین‌(ع) بوده که می‌تواند در جهت بسط و ترویج فرهنگ دینی و قرآنی در جامعه تأثیرگذار باشد.

حجت‌الاسلام دلبری نماز جمعه را مورد تأکید بزرگان دین و یکی از یادگارهای حضرت امام خمینی بنیان‌گذار کبیر انقلاب اسلامی دانست که همواره جهت شرکت در این نمازها توصیه شده است، افزود: با وجود همه توطئه‌ها و سنگ‌اندازی‌های استکبار‌ جهانی علیه انقلاب اسلامی نظام جمهوری اسلامی دستاوردها و موفقیت‌های بزرگی در حوزه‌های مختلف داشته که باید برای اقشار مختلف مردم به‌ویژه نسل جوان تبیین شود.

حجت‌الاسلام دلبری همکاری بسیار خوب نهاد امامت جمعه و ستاد نماز جمعه و آموزش و پرورش را در ۶ سال گذشته بسیار خوب و مثبت دانست و همکاری‌های بیشتر در این زمینه را خواستار شد.

وی خطاب به رئیس و مدیران آموزش و پرورش تأکید‌ کرد: نخبگان شهرستانی در زمینه‌های قرآنی و علمی شناسایی شوند چرا که بزرگترین سرمایه این نظام همین دانش‌آموزان هستند که آینده کشور ما را رقم خواهند زد.

انتهای پیام
نام:
ایمیل:
* نظر:
captcha