کد خبر: 4068421
تاریخ انتشار: ۱۳ تير ۱۴۰۱ - ۰۹:۰۵

دوره تربیت مربی معارف مهدویت در گرگان برگزار شد

دوره آموزشی تربیت مربی معارف مهدویت با حضور اساتید مرکز تخصصی مهدویت‌، روز گذشته، 12 تیرماه در سالن اجتماعات مدرسه شاهد دختران گرگان برگزار شد.

قاسم محمدی مدیر فرهنگی بنیاد مهدویت در گلستانبه گزارش ایکنا از گلستان، به نقل از روابط عمومی بنیاد فرهنگی حضرت مهدی موعود(عج) استان گلستان، دوره آموزشی تربیت مربی مهدویت با حضور اساتید مرکز تخصصی مهدویت و 150 شرکت کننده و با هدف اهمیت به مخاطب کودک و نوجوان و تخصصی بودن شیوه‌ها و قالب‌های انتقال معارف مهدویت برای سنین مختلف،  روز گذشته، 12 تیرماه در سالن اجتماعات مدرسه شاهد دختران گرگان برگزار شد.

مدیر بنیاد استان در ابتدای این جلسه ضمن تشکر و قدردانی از عوامل اجرایی این دوره آموزشی، گفت: توجه ویژه به نسل نو با استفاده از ابزار مختلف فرهنگی و آموزشی از جمله شعر و قصه مورد تأکید است.

محمدی بیان کرد: شناخت و معرفت نسبت به امام زمان(عج) سن و سال نمی‌شناسد و باید با استفاده از روش‌های نوین پاسخگوی تمامی سنین در بحث مهدویت باشیم.

مدیر بنیاد فرهنگی مهدی موعود(عج) استان با اشاره به وجود شبهات زیاد در موضوع مهدویت گفت: برگزاری دوره‌های آموزشی با هدف شناخت کامل از پاسخگویی به شبهات به خصوص در نسل کودک و نوجوان می‌باشد.

همچنین؛ این دوره توسط بنیاد فرهنگی حضرت مهدی موعود(عج) استان گلستان در راستای تربیت مربیان مهدوی برای آموزش تخصصی خردسالان مقطع مهد و پیش دبستان به صورت آموزشی کارگاهی در ۴۰ ساعت با حضور حجت‌الاسلام یوسفیان و محمدی از اساتید مرکز تخصصی مهدویت در حال برگزاری است.

انتهای پیام
نام:
ایمیل:
* نظر:
* :