کد خبر: 4065888
تاریخ انتشار: ۰۱ تير ۱۴۰۱ - ۱۰:۱۹

کرسی ضیافت نور در علی آباد کتول برگزار شد

سیصد و هفتادمین کرسی تلاوت و تفسیر قرآن کریم با عنوان «عدالت، بهشتی، قضاوت» و به یاد شهید عارف مصطفی چمران روز گذشته، 31 خرداد در مصلی امام رضا(ع) علی آبادکتول برگزار شد.

حجت الاسلام مهدی نژاد امام جمعه علی اباد کرسی تلاوت و تفسیر قرآنبه گزارش ایکنا از گلستان، سیصد‌وهفتادمین کرسی تلاوت و تفسیر قرآن با عنوان «عدالت، بهشتی، قضاوت» و به یاد شهید مصطفی چمران روز گذشته، 31 خرداد در مصلی امام رضا(ع) علی‌آبادکتول برگزار شد.

در این محفل معنوی زمزمه دلنشین دعای توسل توسط علی اصغر زنگانه(مبین) مدیر ضیافت نور و مجری جلسه آغازگر برنامه‌ها بود.

در ادامه استاد پیشکسوت قرآنی آقای موسی سنگدوینی به تلاوت آیات ۴۶ تا ۴۹ سوره سباء و آیه ۲ سوره فاطر پرداخت و حکمت ۱۴۶ نهج‌البلاغه، سه موعظه امام علی(ع) ایمان‌تان را با صدقه مراقبت و اموالتان را با زکات حفاظت و امواج بلا را با دعا از خود دور سازید توسط محمدباقر زنگانه ارائه شد.

در ادامه این مراسم آیات ۸۳ تا ۹۰ سوره انبیاء و سوره کوثر توسط قاری اصلی جلسه استاد رضا دهقان قرائت شد و مباحث تفسیری این جلسه حول محور آیات ابتدایی سوره منافقون و  بیان تاریخچه‌ای از نفاق صدر اسلام و تحلیل تفکرات مارکسیستی منافقین در عصر انقلاب اسلامی، به صفات 10گانه منافقین توسط حجت‌الاسلام مهدی‌نژاد، امام‌جمعه علی آباد بیان شد.

انتهای پیام
نام:
ایمیل:
* نظر:
* :