تمدید ثبت‌نام حوزه‌های علمیه خواهران در گلستان
کد خبر: 4060106
تاریخ انتشار : ۰۷ خرداد ۱۴۰۱ - ۱۰:۵۳

تمدید ثبت‌نام حوزه‌های علمیه خواهران در گلستان

معاون آموزشی مدیریت حوزه علمیه خواهران گلستان از تمدید مهلت ثبت‌نام حوزه‌های علمیه استان خبر داد و گفت: ثبت‌نام حوزه‌های علمیه خواهران تا 30 خردادماه تمدید شد.

زهرا جمالی زاده بها ابادی معاون آموزشی حوزه های علمیه خواهران گلستانزهرا جمالی زاده بها‌آبادی، معاون آموزشی مدیریت حوزه علمیه خواهران استان گلستان در گفت‌وگو با ایکنا از گلستان، از تمدید ثبت‌نام در حوزه‌های علمیه استان خبر داد و اظهار کرد: ثبت‌نام حوزه‌های علمیه خواهران که بیش از این تا پایان اردیبهشت مهلت داشت تا 30 خردادماه تمدید شد.

معاون آموزشی مدیریت حوزه علمیه خواهران استان گلستان با بیان‌اینکه حوزه علمیه خواهران از بین بانوان علاقه‌مند با مدرک دیپلم و بالاتر دانشجوی طلبه می‌پذیرد، افزود: شرکت‌کنندگان پس از طی مراحل ثبت‌نام خود، ۱۷ تیرماه سال‌‌جاری در آزمونی که به‌صورت حضوری برگزار می‌شود شرکت می‌کنند و پس از آن باید یک دوره مصاحبه را گذرانده و پس از قبولی به‌عنوان طلبه پذیرفته می‌شوند.

جمالی‌زاده بهاآبادی با بیان‌اینکه پذیرش سطح دو از بین علاقه‌مندان با مدرک سیکل، دیپلم و بالاتر انجام می‌شود، بیان‌کرد: سطح سه در رشته‌های تفسیر، علوم قرآنی، فقه و اصول، کلام اسلامی و اخلاق و تربیت‌اسلامی از دانش‌آموختگان سطح دو داوطلب می‌پذیرد.

وی با بیان‌اینکه علاقه‌مندان می‌توانند به‌صورت حضوری به محل مدارس سراسر استان مراجعه کرده و یا در وبگاه اینترنتی http://www.paziresh.whc.ir نسبت به ثبت‌نام خود اقدام کنند، افزود: داوطلبین بعد از شرکت در آزمون ورودی و دریافت امتیازات لازم برای شرکت در مصاحبه دعوت خواهند شد.

انتهای پیام
captcha