کد خبر: 4059081
تاریخ انتشار: ۰۲ خرداد ۱۴۰۱ - ۱۲:۵۵

مدیرکل کمیته امداد استان گلستان از پرداخت ۵ هزار و ۹۱۱ فقره تسهیلات با اعتبار ۴۲ میلیارد و ۵۷ میلیون تومان در سال گذشته به مددجویان گلستان خبر داد.

بابایی مدیر کل کمیته امداد گلستانبه گزارش ایکنا از گلستان، به نقل از روابط عمومی کمیته امداد گلستان، عیسی بابایی، مدیرکل کمیته امداد گلستان با اعلام این خبر، گفت: وام‌های ضروری برای حل مشکلات و گره‌گشایی از زندگی مددجویان و نیازمندان پیش‌بینی‌ شده است و در همین راستا سال گذشته ۲ هزار و ۶۵۶ فقره وام کارگشایی از صندوق امداد ولایت به مبلغ ۱۷ میلیارد و چهل میلیون تومان و ۱۳۰۱ فقره وام کارگشایی از طریق بانک‌های مهر ایران و رسالت به مبلغ ۱۰ میلیارد و ۹۴۹ میلیون تومان به مددجویان تحت حمایت این استان پرداخت شده است.

مدیر‌ کل کمیته امداد گلستان افزود: به منظور کمک به تأمین مسکن و ودیعه مسکن خانواده‌های تحت حمایت ۲۰۶ فقره از محل صندوق امداد ولایت به مبلغ ۳ میلیارد و ۴۰۰ میلیون تومان، ۵۹ فقره از محل بانک قرض‌الحسنه مهر ایران به مبلغ یک میلیارد و ۵۳ میلیون تومان، ۱۴۳ فقره از محل بانک مسکن به مبلغ ۳ میلیارد و ۸۹۲ میلیون تومان و ۵ فقره نیز از طریق بانک ملی به مبلغ ۷۵ میلیون تومان به مددجویان پرداخت شده است.

بابایی گفت: ۳۴۸ فقره وام درمانی به مبلغ ۲ میلیارد و ۷۸۰ میلیون تومان از صندوق امداد ولایت،  ۱۶۳ فقره به مبلغ ۲ میلیارد و ۲۹۸ میلیون تومان از بانک مسکن و ۳۰ فقره وام به مبلغ ۵۷۰ میلیون تومان از بانک ملی به مددجویان پرداخت شده است.

مدیر کل کمیته امداد گلستان افزود: در مجموع وام‌های پرداخت شده ضروری، درمان و ودیعه مسکن طی این مدت ۴ هزار و ۹۱۱ فقره از سوی صندوق امداد ولایت و بانک‌های مهر ایران، رسالت، ملی و مسکن بوده است.

انتهای پیام
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha: