کد خبر: 4046353
تاریخ انتشار: ۱۴ فروردين ۱۴۰۱ - ۱۴:۱۶

معاون توسعه منابع آموزش و پرورش گلستان از آغاز آموزش حضوری دانش آموزان خبر داد و گفت: حضور دانش آموزان در مدارس الزامی است و مدیران مدارس مسئولیت تمهیدات لازم برای آموزش حضوری را بر عهده دارند.

بازگشایی مدارس گلستانبه گزارش ایکنا از گلستان، عباس علی تمسکنی زاهدی، معاون توسعه منابع آموزش و پرورش گلستان، امروز، 14 فروردین در جمع خبرنگاران گفت: بر اساس مصوبه ستاد ملی کرونا فعالیت آموزشی در تمام مقاطع تحصیلی از امروز چهاردهم فروردین به حالت عادی بازگشت.

معاون توسعه منابع آموزش و پرورش گلستان افزود: مدارس ابتدایی از 7:30 تا 12:45، متوسطه اول از ساعت 7:30 تا 13:45، متوسطه دوم از ساعت 7:30 تا 14:15 فعال است و قرار است ساعت فعالیت مدارس به مناسبت ماه مبارک رمضان کاهش یابد.

تمسکنی زاهدی با بیان اینکه همه شیوه‌نامه‌های بهداشتی در مدارس رعایت می‌شود، تصریح کرد: خانواده‌ها در صورت نگرانی می‌توانند همراه با دانش آموزان خود در مدرسه حاضر شوند و موارد بهداشتی را از نزدیک ببینند.

معاون توسعه منابع آموزش و پرورش گلستان افزود: از امروز ۱۴ فروردین‌ماه حضور دانش آموزان در مدارس الزامی است و مدیران مدارس مسئولیت تمهیدات لازم برای آموزش حضوری را بر عهده دارند.

وی به آمادگی کامل مدارس برای آموزش حضوری دانش‌آموزان اشاره کرد: استان گلستان دو هزار و ۸۰۰ مدرسه، ۱۶ هزار کلاس درس، ۳۸۵ هزار دانش آموز و ۲۳ هزار و ۸۸۵ نفر فرهنگی دارد.

انتهای پیام
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha: