کد خبر: 4029255
تاریخ انتشار: ۲۷ دی ۱۴۰۰ - ۱۳:۵۵

مراسم تقدیر از حاملان و خادمان کاروان قرآنی «سردار دلها» با حضور مدیرکل تبلیغات اسلامی گلستان و برخی از پیشکسوتان گلستانی امروز ۲۷ دی‌ماه در سالن ولایت اداره کل تبلیغات اسلامی گلستان برگزار شد.

حجت الاسلام عباسعلی گرزین مدیر کل تبلیغات اسلامی گلستانبه گزارش ایکنا از گلستان، حجت‌الاسلام عباسعلی گرزین، مدیر کل تبلیغات اسلامی گلستان در مراسم تقدیر از حاملان و خادمان قرآن کاروان قرآنی سردار دلها که با حضور مدیران و معاونان و رئیس دارالقرآن اداره‌ کل تبلیغات اسلامی گلستان و برخی از پیشکسوتان و خادمان قرآنی گلستان امروز 27 دی‌ماه در سالن ولایت اداره کل تبلیغات اسلامی گلستان برگزار شد، با گرامی داشتن شهادت سید مجتبی نواب صفوی و یارانش به دست رژیم پهلوی گفت: شهدای گرانقدر انقلاب اسلامی با از خود‌گذشتی و مبارزه با اعتقادات برگرفته از تفکر غرب زمینه اتصال به قرآن را برای ما فراهم کردند.

مدیرکل تبلیغات اسلامی گلستان با اشاره به سالروز تجلیل از مادران شهدا گفت: مادران شهدا توانستند غیور مردانی را در دامن خود پرورش دهند که عزت و استقلال و کرامت ما به واسطه خون این شهیدان تضمین شود و ما مدیون این مادران بوده و هستیم.

حجت‌الاسلام گرزین با بیان اینکه همراه بودن با قرآن، شنیدن آن سعادتی است که شامل هر فردی نخواهد شد، افزود: وقتی حضرت مهدی (عج) ظهور می‌کند اولین کار فرهنگی ایشان ترویج فرهنگ و آموزش قرآن خواهد بود، لذا باید خود را برای ظهور امام زمان(عج) آماده کنیم.

مدیر کل تبلیغات اسلامی گلستان با بیان اینکه کاروان قرآنی سردار دلها به مناسبت دومین سالگرد شهادت ایشان که مورد استقبال بی‌نظیر قرآنیان سراسر استان قرار گرفت، تصریح کرد: برگزاری محافل قرآنی می‌تواند به عنوان یک الگو سازنده در ترویج فرهنگ قرآنی و جذب علاقه نوجوانان و جوانان به آموزه‌های قرآنی باشد.

وی با بیان اینکه سبک زندگی سردار سلیمانی برگرفته از قرآن و بصیرت قرآنی بود، افزود: ابعاد وجودی سردار سلیمانی باید به صورت یک مکتب جامع برای جوانان تبیین شود، لذا وجود محافل قرآنی می‌تواند در بصیرت افزایی بیشتر مکتب این شهید بزرگوار تاثیر‌گذار باشد.   

انتهای پیام
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha: