کد خبر: 3968571
تاریخ انتشار: ۱۲ ارديبهشت ۱۴۰۰ - ۱۲:۳۸
کارشناس امور قرآنی اداره تبلیغات اسلامی شهرستان گرگان از برگزاری آزمون‌های ارزیابی و اعطای مدرک تخصصی به حافظان قرآن کریم در گلستان خبر داد.

ارسالی یکشنبه//برگزاری شانزدهمین دوره آزمون اعطای مدرک به حفاظ در گلستانابراهیم مقصودلو، کارشناس امور قرآنی اداره تبلیغات اسلامی شهرستان گرگان در گفت‌وگو با ایکنا از گلستان، بیان کرد: آزمون مرحله اول (کتبی) شانزدهمین دوره ارزیابی و اعطای مدرک تخصصی به حفاظ ۳۱ اردیبهشت ماه همزمان با سراسر کشور در گلستان برگزار خواهد شد.

وی با بیان اینکه این آزمون امسال در ۸۸ حوزه امتحانی در سراسر کشور برگزار می‌شود، افزود:  این آزمون در گلستان در دو حوزه امتحانی شرق و غرب استان در گنبد و گرگان در 31 اردیبهشت ساعت 9 صبح با رعایت پروتکل‌های بهداشتی برگزار می‌شود.

کارشناس امور قرآنی اداره تبلیغات اسلامی شهرستان گرگان بیان کرد: شرکت‌کنندگان‌ از تاریخ ۱۸ تا ۳۰ اردیبهشت می‌توانند برای دریافت کارت ورود به جلسه خود اقدام کنند. رعایت توصیه‌های بهداشتی و استفاده از ماسک برای حضور در جلسه الزامی است.

وی افزود: این آزمون با استناد به مصوبه ۵۷۳ شورای عالی انقلاب فرهنگی و در رشته‌های حفظ ۱۰، ۲۰ و کل قرآن کریم و با مدارک اعطایی هم‌تراز دیپلم تا دکترا برگزار می‌شود و مدارک این آزمون پس از کسب حد نصاب امتیازات لازم توسط شرکت‌کنندگان با امضاء وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی و رئیس سازمان تبلیغات اسلامی به قبول‌شدگان اعطا می‌شود.

 

انتهای پیام
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha: