کد خبر: 3962184
تاریخ انتشار: ۱۴ فروردين ۱۴۰۰ - ۱۲:۵۰
مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی گلستان ضمن معرفی و توصیه کتاب‌، گفت: کتاب کار «بیانیه گام دوم انقلاب» جعبه ابزاری کارآمد برای گام دوم انقلاب است و مخاطب اصلی کتاب، ملت ایران به‌ویژه جوانان هستند.

به گزارش  ایکنا از گلستان، به نقل از روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی گلستان، عادله کشمیری، مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی گلستان ضمن آرزوی سالی پر بار و رونق در حوزه‌ فرهنگ و هنر و رسانه‌ی استان گلستان، گفت: کتاب کار بیانیه گام دوم انقلاب جعبه ابزاری کارآمد برای گام دوم انقلاب است و مخاطب اصلی کتاب، همان مخاطب اصلی بیانیه گام دوم، یعنی ملت ایران به‌ویژه جوانان هستند. به همین دلیل در نگارش کتاب تلاش شده است، از بیانی روان، جذاب و خلاقانه همراه با ضمائم چندرسانه‌‌ای استفاده شود.

وی با اشاره به پیام رهبری ویژه سال 1400 افزود: به زعم مقام معظم رهبری آغاز ماموریت ملت ایران به‌ویژه جوانان، در گام دوم انقلاب با درک چهار نقطه‌ «عظمت حادثه انقلاب»، «عظمت راه طی شده و کارکرد انقلاب تا امروز»، «عظمت چشم ‌اندازی که باید به آن برسیم» «عظمت نقش نیروی جوان متعهد» قابل درک و پیگیری است.

کشمیری با قدردانی از مؤلفان کتاب گفت: ایده اصلی «کتابِ کارِ بیانیه گام دوم انقلاب» برآمده از بیانات مقام معظم رهبری در همان دیدار دانشجویی، مبنی بر هندسه کلی بیانیه از نگاه مقام معظم رهبری (حفظه ‌الله) است و فهرست کلی آن را تشکیل می‌‌دهد.

یادآوری می‌شود، کتاب کار «بیانیه گام دوم انقلاب» به همت نشر آینده‌سازان و در 192 صفحه منتشر شده و علاقه‌مندان می‌توانند از طریق فروشگاه‌های متعدد کتاب در فضای مجازی آن را خریداری کنند.

انتهای پیام
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha: