کد خبر: 3961671
تاریخ انتشار: ۱۱ فروردين ۱۴۰۰ - ۱۶:۲۸
معاون آموزش مرکز مدیریت حوزه علمیه خواهران گلستان با بیان اینکه محقق شدن یک جامعه آرمانی با یک فرد ایجاد نمی‌شود و همه باید در ترویج فرهنگ مهدوی سهیم باشیم، تصریح کرد: جوانان آینده‌سازان جامعه هستند که می‌توانند با فراگیری تعالیم و آموزه‌های مهدوی آینده روشن داشته باشند.

زهرا جمالی زاده بهابادی، معاون آموزش مرکز مدیریت حوزه علمیه خواهران گلستان در گفت‌وگو با ایکنا از گلستان، ضمن تبریک ایام نیمه شعبان و تقارن بهار ۱۴۰۰ با ولادت امام زمان (عج)، گفت: امسال باید بیش از سال‌های گذشته به ترویج فرهنگ مهدوی بپردازیم  و شناخت خود را نسبت به امام زمان (عج) بیشتر کنیم.

وی با اشاره به کلام معروف پیامبر که می‌فرماید: «مَنْ ماتَ وَ لَمْ یعْرِفْ إمامَ زَمانِهِ مَاتَ مِیتَةً جَاهِلِیة»، هر فردی که بمیرد در حالی که امام زمانش را نشناسد، به مرگ جاهلیت مرده است، گفت: اگر فردی امام زمانش را بشناسد، این شناخت زمینه ساز درک فرهنگ دینی شده و فرد را در برابر خطرهای روحی و روانی بیمه می‌کند.

معاون آموزش مرکز مدیریت حوزه علمیه خواهران گلستان با بیان اینکه نیمه شعبان علاوه بر ولادت امام زمان(عج) روز مستضعفان هم نامیده شده است، افزود: امام زمان (عج) نه تنها امیر شیعیان است بلکه او یک مصلح جهانی و امید مستضعفان جامعه است که با آمدنش مستکبران را به ذلت می کشاند.

جمالی زاده با بیان اینکه محقق شدن یک جامعه آرمانی با یک فرد ایجاد نمی‌شود و همه باید در ترویج فرهنگ مهدوی سهیم باشیم، تصریح کرد: جوانان آینده سازان جامعه هستند و می‌توانند با فراگیری تعالیم و آموزه‌های مهدوی آینده روشن داشته و به سمت جامعه مهدوی حرکت کرده زمینه ساز ظهور باشند.

انتهای پیام
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha: