کد خبر: 3954355
تاریخ انتشار: ۲۸ بهمن ۱۳۹۹ - ۱۱:۳۱
معاون پرورشی و فرهنگی آموزش و پرورش استان گلستان، از حضور و کسب تجارب مدیران در پنجمین دوره بزرگ توانمندسازی مدیران مراکز دارالقرآن کریم خبر داد.

ارسالی سه شنبه//برگزاری پنجمین دوره بزرگ توانمندسازی مدیران مراکز دارالقرآن کریم در گلستانبه گزارش  ایکنا از گلستان‌، به نقل از اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش گلستان، سید خلیل حسینی، معاون پرورشی و فرهنگی آموزش و پرورش استان، از برگزاری دوره بزرگ توانمندسازی مدیران مراکز دارالقرآن خبر داد.

وی بیان کرد: پنجمین دوره توانمندسازی مدیران مراکز دارالقرآن‌کریم سراسر کشور با حضور همه مدیران مراکز دارالقرآن‌های استان و کارشناسان استانی و مسئولان وزارت آموزش وپرورش و سایر وزارت خانه‌های فرهنگی مرتبط از روز دوشنبه 27 تا چهارشنبه 29 بهمن ماه جاری برگزار می‌شود.

حسینی افزود: این گردهمایی با هدف همراهی، همدلی، تعامل، تبادل ارتباطات و مشارکت بیشتر با حضور اساتید و متخصصان با تجربه قرآن و عترت نماز در دو نوبت صبح و عصر به مدت سه روز به صورت مجازی برگزار می‌شود.

وی در ادامه بیان کرد: در این دوره توانمندسازی برنامه‌های تفریحی و آموزشی متنوعی در زمان‌های مختلف در برنامه سه روزه برای مدیران مراکز دارالقرآن پیش بینی شده است.

معاون پرورشی و فرهنگی آموزش و پرورش استان گلستان از مدیران مراکز دارالقرآن استان خواست تا با حضور به موقع و ارائه تجربه مناسب بتوانند از تجارب و مطالب این دوره بیشتر استفاده کنند.

انتهای پیام
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha: