کد خبر: 3936319
تاریخ انتشار: ۰۱ آذر ۱۳۹۹ - ۱۰:۳۶
معاون فرهنگی و آموزشی اداره کل تبلیغات اسلامی گلستان گفت: طرح نهضت ملی پیشرفت بانوان در گلستان در راستای تحقق گام دوم انقلاب اسلامی اجرایی می‌شود.

طرح نهضت ملی پیشرفت بانوان در گلستان عملیاتی می‌شودحجت‌الاسلام رضا دیلمی، معاون فرهنگی و آموزشی اداره کل تبلیغات اسلامی گلستان در گفت‌وگو با ایکنا از گلستان با بیان اهمیت نقش بانوان در تربیت و تعالی جامعه دینی و مقابله با تهاجم فرهنگی دشمن، به فراخوان طرح ملی نهضت پیشرفت بانوان از سوی سازمان تبلیغات اسلامی اشاره و اظهار کرد: بانوان رکن تربیت و محور بالندگی، رشد، تعالی و گفتمان‌ساز مبانی و اصول مهم تحکیم بنیان خانواده و جامعه هستند و اگر امروز با افتخار از عظمت شهدا سخن می‌گوییم همگی تربیت یافته مادرانی مجاهد و خانواده های مکتبی و انقلابی هستند.

وی با اشاره به برنامه‌ریزی سازمان تبلیغات اسلامی در حوزه بانوان و توجه به  توانمندسازی این قشر اثرگذار در قامت انقلاب اسلامی، افزود: سازمان تبلیغات اسلامی در نظر دارد با توجه به ظرفیت‌های بسیار عظیم حوزه بانوان در عرصه‌های مختلف، طرح نهضت ملی پیشرفت بانوان  گلستان را با همکاری تشکل‌های مردمی، نهادهای انقلابی و حاکمیتی اجرایی کند.

حجت‌الاسلام دیلمی تصریح کرد: این طرح در راستای مشارکت، توانمندسازی، تقویت و ایجاد ظرفیت‌های عظیم فرهنگی و مردمی در حوزه بانوان برنامه‌ریزی شده است.

معاون فرهنگی و آموزشی تبلیغات اسلامی گلستان در ادامه به برخی از محورهای مهم این طرح جامع اشاره کرد و افزود: شناسایی و ثبت‌نام از بانوان در این طرح در قالب مشارکت‌های انقلابی، جهادی و مردمی با رویکرد، پژوهشی محتوایی، آموزشی و تربیتی، اجتماعی مردمی، فعالیت‌های تبلیغی، تبیینی و تولید محصولات و خدمات فرهنگی صورت می‌پذیرد.

وی افزود: علاقه‌مندان برای نام‌نویسی و بهره‌مندی از این طرح می‌توانند به سایت pishraftyaran.ir مراجعه و یا با شماره تلفن 32346009 و32324571 امور بانوان اداره کل تبلیغات اسلامی استان گلستان داخلی 226، تماس حاصل و یا به نشانی گرگان، کوی تختی مراجعه کنند.

انتهای پیام
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha: