کد خبر: 4068699
تاریخ انتشار: ۱۴ تير ۱۴۰۱ - ۱۰:۴۸

برگزاری ۱۵۷ ویژه‌برنامه در دهه امامت و ولایت در گلستان

معاون فرهنگی اداره‌کل تبلیغات اسلامی گلستان از برگزاری ۱۵۷ ویژه برنامه در دهه امامت و ولایت در ۵ کارگروه تخصصی در سطح استان خبر داد.

دهه امانت و ولایت در گلستانحجت‌‌الاسلام رضا دیلمی، معاون فرهنگی اداره‌کل تبلیغات اسلامی گلستان در گفت‌و‌گو با ایکنا از گلستان از برگزاری 157 ویژه برنامه در دهه امامت و ولایت در سطح استان خبر داد و گفت: این برنامه‌ها در 5 کارگروه تخصصی شامل روحانیون و مساجد، کارگروه مناطق تلفیقی، کارگروه بانوان و کارگروه رسانه و تشکل‌های دینی برگزار می‌شود.

معاون فرهنگی اداره‌کل تبلیغات اسلامی گلستان بیان کرد: برگزاری دعای عرفه، برپایی نماز عید قربان، گردهمایی مبلغین و مسئولان هیئت‌های مذهبی، تبیین واقعه غدیر، برپایی ایستگاه خدمت، مسابقه خطبه غدیر، برپایی کاروان‌های شادی و نورافشانی، پویش تزئین سفره قربان و غدیر، عیادت از بیماران از جمله برنامه‌های تدارک دیده شده در این ایام است.

حجت‌الاسلام دیلمی تجلیل از سادات محله را از دیگر برنامه‌های دهه امامت و ولایت برشمرد و بیان کرد: برپایی مسابقات فرهنگی و هنری در فضای مجازی، دیدار با خانواده شهدا(سادات)، تبیین گفتمان بصیرتی و معرفتی غدیر، برپایی شب شهر علوی و توزیع بسته‌های معیشتی در سطح استان‌ها از دیگر برنامه‌های دهه ولایت و امامت امسال در گلستان است.

معاون فرهنگی اداره‌کل تبلیغات اسلامی گلستان برپایی اطعام‌دهی علوی به همت تشکل‌های دینی و هیئت‌های مذهبی را از دیگر برنامه‌های دهه امامت و ولایت برشمرد و گفت: یکی دیگر از برنامه‌های محوری ایام دهه ولایت برپایی مراسم شادی با عنوان در 10 شب 10 مسجد است که در سطح استان برگزار خواهد شد.

 

انتهای پیام
نام:
ایمیل:
* نظر:
captcha